Bir YouTube kanalı oldukça enteresan bir işe imza attı. Kanalın sahibi GTA 6 çıkana kadar GTA 5’te sürekli araba süreceğini açıkladı ve uzun saatlerdir canlı yayında araba sürüyor.

Rockstar Games’in ve dünyanın en popüler oyunu diyebileceğimiz GTA serisinin bir hayranı değişik bir işe imza atıyor. 10HoursMovies adlı YouTube hesabının sahibi GTA 6 çıkana kadar GTA 5’te araba süreceğini söyledi ve bunu gerçekten de yapıyor. San Andreas bölgesinin etrafında süreceğini açıklayan YouTuber şimdiden 800 turu geçti ve canlı yayında şu an bile sürmeye devam ediyor.

Hayranın işi gerçekten zor diyebiliriz çünkü GTA 6 daha duyurulmadı bile ve en azından 3 yıl daha süreceğini söyleyebiliriz. Bu planı için bir hile kullanıp kullanmadığını bilmiyoruz ancak sağlıklı yaşamak veya yaşamak istiyorsa bu durum için bir hile kullanmalı.

Aynı zamanda yayın sırasında insanlardan bağış da kabul ediyor. Bunu göz önünde bulundurduğumuzda ise kazanç sağlamak için değişik bir yöntem bulduğunu söyleyebiliriz. Örneğin bugünkü yayınında şu ana kadar 30 Euro kazandı bile.