Good Lock uygulaması için Android 10 desteği yayınlandı. Bu destek çıkan yeni güncellemeyle birlikte sunuldu.

Samsung kullanıcısıysanız ve özelleştirmeleri de seviyorsanız,size iyi bir haberimiz var. Samsung Good Lock Android 10 desteği ve yeni özelliklere kavuştu.
Samsung skin, eski arayüzü olan TouchWiz UI’yi terk etti ve Android 9 Pie’ın piyasaya sürülmesinden sonra yeni arayüzü OneUI arayüzünü tanıttı. Şirket bu arayüz ile tasarımını neredeyse baştan sona yeniledi. Samsung bugün arayüz özelliştirme uygulaması olan Good Lock uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı.

Bildiğiniz üzere Good Lock uygulaması Android Marshmallow‘dan beri var. Bu uygulama Samsung kullanıcıları için yıllar boyunca kullanışlı ve popüler özelleştirme uygulaması haline geldi. Ayrıca bu uygulama sayesinde Kilit ekranı, bildirim paneli ve son uygulamalar menüsü gibi birçok yerlerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Uygulama bu güncellemesiyle beraber OneUI 2.0‘ın (Android 10) kararlı sürümleri için desteklenebilir hale geldi. Ayrıca bazı Samsung telefonlar için yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin, bu yeni güncelleme uygulamanın performansı ile ilgili sorunları, Çince çeviri hatası,gezinme çubuğu için düzeltmeler ve kaydırmayla ilgili sorunları gideriyor. Bu noktada da önemine dikkat çekmek gerekiyor.