Goat of Duty oyunu için beklenen duyuru yapıldı. Oyun Türkçe dil desteğiyle satışa sunulacak.

Türkçe dili dahil olmak üzere 9 farklı dil seçeneğine sahip olacak olan Goat of Duty, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak dünyanın dört bir yanında yer alan oyuncuları ağırlayacak. 34BigThings Srl tarafından geliştirilen yapım, Raiser Games tarafından Steam’de yayınlanacak. Ne zaman çıkış yapacağı konusunda herhangi bir bilginin yer almadığı oyun 9 Mayıs’ta yani yarın betaya çıkacak. 13 Mayıs’a kadar sürecek olan beta sürecinde oyuncular tahmin edildiği üzere sınırlı bir içerik ile karşılaşacaklar.

Fizik tabanlı yapısı ile oyuncuları tempolu bir aksiyon dünyasına götürecek olan Goat of Duty’de alışıl olmadığımız bir içerik yapısı yer alacak. Oyun içerisinde yer alan keçiler arasından seçim yapacak, adeta karakter geliştirir gibi onu geliştirerek mücadelelere katılacağız.

Oyuncular keçilerine farklı silah montaj yapabilecek, çeşitli zırhlar ile onu koruma altına alabilecekler. Tempolu yapıda oyuncular keçilerini yönlendirecek ve silahları ile gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı savaşacak ve hayatta kalmaya çalışacaklar. Oyuncular farklı oyun modları ile bu mücadeleye arkadaşlarını da dahil edebilecekler. Bu da oyuncular için ayrı bir eğlence içeriği olarak sunuluyor olacak.