Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni iki akıllı telefon Galaxy A31 ve A41’in sahip olduğu hem kamera hem pil özellikleri ortaya çıktı. İşte habere dair tüm ayrıntılar…

Samsung, Galaxy A51 ve Galaxy A71 serisi ile bizleri tanıştırdı ama bu serinin daha fazla büyüyeceğini de bizlere söyledi. Bugün de Galaxy A41 ve Galaxy A31 modellerinin bazı detayları resmi olarak sızdı.

Kamera
Galaxy A31 modelinde 2 kamera olacak. Ana kameranın Galaxy A30 serisinde kullanılan 16 megapiksel yerine 48 megapiksele evrildiğini görüyoruz. İkinci kamera ise geniş açı için 5 megapiksel olacak. Bokeh için tek kamera kullaılacak.

Galaxy A41 modelinde ise üçlü bir kamera sistemi kullanılacak. Bununla birlikte ana kamera 48 megapiksel olacak ama diğer kameralar ile ilgili bilgi henüz net değil. Bizse bu kameraların geniş açı ve bokeh kamerası olacağına inanıyoruz.

İşte Batarya Özellikleri:

Ortaya çıkan bilgilere göre her iki telefonda da 5.000 mAh pil olacak. Bu artık Samsung tarafında sıradanlaşan bir pil kapasitesi oldu. Günümüz gençleri için yapılan bu telefonların günümüz gençlerinin kullanım senaryoları ile 3.500 mAh gibi bir pil ile gelmeleri zaten pek mümkün görünmüyor. Bu durumda A31 ve A41 modellerinin batarya tarafında tercih edilebilecek modeller olduğunu söylemek mümkün.