Football Manager 2020 oyununun mobil sürümü kendisini gösterdi. İşte ayrıntılar…

Merakla beklenen ve en sevilen futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 Mobile versiyonu sonunda satışa sunuldu. Her yıl yayınlanan oyunun geliştiricisi SEGA, FM’in yeni versiyonu Andorid ve iOS cihazlardan oynanabilecek. Satın almak isteyen kullanıcılar ise ücret olarak 59.99 TL ödeyecek.

Bilgisayar versiyonunda yer alan menajerlik özelliklerinin bir kısmı, Football Manager Mobile versiyonunda da yer aldı. Ayrıca oyundaki oynanabilir lig sayısında artış oldu. Yunanistan ve Danimarka ligleri, oynanabilir ligler listesine ilave edildi.

Ayrıca genç takım çalışmalarının bulunduğu bölümde de yenilikler gerçekleşti. Yeni versiyon ile gençlerin gelişmesi için onlarla iletişim kurulabilecek, hatta dilerseniz takımdaki yaşlı oyuncuları genç oyuncularla birlikte çalıştırabileceksiniz. Maç öncesinde, devre arasında, maç sonunda ve gazetecilere yapılan açıklamalarda daha fazla seçenek bulunduğunu görüyoruz. Böylece genel itibariyle oyunculara daha iyi bir deneyim imkanı sunulduğunu belirtebiliriz.