FIFA 20 oyununun çıkmasına az bir zaman kala hakkındaki haberler de artıyor. Bu kez de kariyer moduna dair bir gelişme ortaya çıktı.

FIFA 20 hakkında her geçen gün yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bünyesinde yeni özelliklere ve yeni içeriklere yer verecek olan oyun özellikle Kariyer modundaki değişiklikler ile adından söz ettirmek istiyor.

Oyunculara Volta adındaki yeni modu ile sokak maçları da yapma fırsatı verecek olan FIFA 20 oldukça gerçekçi bir oynanış yapısına sahip olacak. Mekanikleri ve oyuncu davranışları ile oyunculara enfes bir futbol simülasyon dünyası sunması beklenen yapım yeni gelen haberlere göre bünyesindeki Kariyer modu üzerinde büyük çaplı değişiklikler yapacakmış. Son yıllarda oldukça durgun bir yapıda karşımıza çıkan Kariyer modu, FIFA 20 ile alışılmışın dışına çıkacakmış.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun durgun olan Kariyer modu biraz daha hareketli ve renkli bir yapıda karşımıza çıkacakmış. EA Sports oyundaki Kariyer modu üzerinde çeşitli değişiklikler yapacakmış. Dinamik basın toplantıları, oyuncu sohbetleri bu mod içerisinde yer alacak olan başlıca özellikler arasında yer alıyormuş. Ayrıca oyuna yeni başlayanlar için de eğitici bir yapının olacağı ifade ediliyormuş. Bakalım nasıl bir oyunla karşılaşacağız? Merakla bekliyoruz.