ilki 2013’te izleyicisiyle buluşan ve tam bir Sivas güzellemesi olan Düğün Dernek’in devam filmi olan yapımın Düğün Dernek 2 Sünnet yönetmenliği yeniden Selçuk Aydemir’e ait. Ahmet Kural ile Murat Cemcir’li ‘Düğün Dernek’ filminin 2.’sinin fragmanı yayınlandı. İzleyenlerinin merakla beklediği Düğün Dernek 2 filmi 4 Aralık’ta sinemeda yayınlanacak..

‘İşler Güçler’ dizisinde başlayan arkadaşlıklarını yıllardır devam ettiren ikili, ilk filmlerinden ele geçirdikleri başarıyı ’Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminden de yakalamayı istiyorlar. Aynı kadro ve ekiple yola çıkan Ahmet Kaide ile Murat Cemcir, yazın tatil yapmak yerine çalışarak yeni sezona hazırlık yapmayı seçenek etmişti.

Gişe de büyük bir muvaffakiyet yakalayan ve sinema sevler tarafından çok beğenilen ´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filminin fragmanı sinema sevlerle buluştu. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini usta isimlerden Selçuk Aydemir yapıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ahmet Kaide ve Murat Cemcir başrolde rol alırken onlara Rasim Öztekin, Devrim Yakut, İnan Eriş Torun, Şinasi Yurtsever ve Sulh Yıldız gibi isimler eşlik ediyor.

Düğün Dernek 2: Sünnet Film 4 Aralık´ta sinemalarda.