Sevilen oyunlardan Destiny 2 yeni bir güncelleme alıyor.

2017 yılının en iyi çıkış yapan oyunlarından birisi olan Destiny 2 yaklaşık 3 yıldır konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Yayınlanmasından bu yana sayısız güncelleme alan oyun, yeni içerikler ile oyuncularının da yüzünü güldürüyor. Yapım bugün 2.2.2 sürüm numarasına sahip olacak olan bir güncelleme alacak.

Bungie’nin 2017 model oyunlarından birisi olan ve satış rakamları ile ilk sürümünün gölgesinde kalan Destiny 2 bugün oyuncularına yeni bir güncelleme sunacak. Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanında oyunculara sahip olan yapım, yeni güncellemesi ile çeşitli içerikler alacak. The Revelry etkinliğini bugün sonlandıracak olan geliştirici ekip, güncelleme ile oyun içerisinde mevcut olan hataları giderecek.

Oyunun yeni sezonu önümüzdeki ay oyunculara sunulacak. Yeni güncelleme ile oyun içerisinde Dreaming City lore’un bir Ascendant Challenge’ı tamamlarken ödüllendirilmemesine neden olan sorun düzeltilirken, Warlock’ların hareket etmemesine neden olan çeşitli hatalar da giderildi. Oyunda yer alan pek çok hata da güncellemeyle giderildi. Genel itibariyle daha iyi bir Destiny 2 deneyimi söz konusu oluyor.