Bir süredir erken erişim aşamasında olan Dauntless, tam sürüm olarak kendisini gösterdi. İşte ayrıntılar…

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Dauntless, 2018 yılında oynaması ücretsiz olarak lansmana çıkmıştı. Yakında Nintendo Switch platformu oyuncularına da sunulacak olan yapımda karşımıza çıkan birbirinden farklı canavarları avlamaya çalışacağız. Capcom’un Monster Hunter World adlı oyununa benzerliği ile sık sık gündeme gelen yapım çıkan haberlerin de etkisi ile milyonlarca oyuncu kazanmayı başardı.

Önceden resmi web sitesi üzerinden dağıtılan Dauntless artık Epic Store üzerinde oyunculara sunuluyor. Bugün gelen haberler ile de Dauntless erken erişimden çıkmış. Geçtiğimiz yıldan bu yana erken erişim oyunu olarak oynanan yapım 1.0 güncellemesi ile yeni içerikler de aldı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 1.0 güncellemesi ile oyun içerisine yeni bir silah, ödül sistemi, yeni bir canavar, yeni sezon, yeni geçilebilir sinematik sahneler ve daha fazlası gelmiş. Oyuna gelen sinematik sahneleri dileyen oyuncular anında geçebilecekler. Bakalım tam sürüm nasıl bir performans gösterecek?