Darkisders: Genesis oyunu PC sürümüyle kendisini gösterdi. Heyecanla beklenen oyunun PC sürümü çıktı.

THQ Nordic’in en yeni oyunu olan Darksiders Genesis, PC ve Google Stadia platformlarında yayınlandı. Yapım PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için 14 Şubat 2020’de lansmana çıkacak.

Büyük umutlar ile geliştirilen, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından merakla beklenen Darksiders Genesis yayınlandı. PC ve Stadia platformlarında dünden bu yana oynanan yapım ilk incelemelerinde de oyuncuların yüzünü güldürdü. Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 65.00 TL olarak satılıyor.

Konsollar için 2020’nin Şuabt ayında piyasaya sürüleceği ifade edilen yapım oyunculara iki kişilik koop oynama deneyimi de sunacak. Akıllı bulmacaların, zengin içeriğin, derinlemesine keşfedilebilir bir dünyanın yer aldığı yapım eleştirmenleri de tatmin etmiş gibi görünüyor.

Sürükleyici bir oynanışın eşliğinde bazen yaz bazen de kış temalı mekânlar da mücadele edeceğimiz oyunda çok sayıda ana ve yan görevde yer alacak. Oyuncular birbirinden farklı tehlikelere ve zorluklara karşı arkadaşları ile yardımlaşabilecek, karakterlerini geliştirebilecek ve iblis ordularına karşı savaşabilecekler.

Oyunun şu ana kadar ki incelemelerde genel itibariyle oldukça yüksek puanlar aldığını da dipnot olarak belirtelim.