Yeni Crycle Phone akıllı telefonunun diğer telefonlara nazaran şekil itibariyle önemli bir farkı bulunuyor.

Eski Nokia tasarımlarını hatırlatan yuvarlak ekranlı Cyrcle Phone bir anda karşımıza çıktı. Peki bu telefon başarılı olabilir mi
Akıllı telefon pazarında yaratıcılık sınır tanımıyor ama sınırsızlıkta bazen sizin sınırınız oluyor. Bunun en güzel örneği ise Xiaomi Mi Mix Alpha olarak gösterilebilir. Akıllı telefon pazarında tasarımsal bütünlük tarafında bambaşka bir noktaya bizi taşıyan Xiaomi, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile Mi Mix Alpha‘nın üretim maliyetlerini bahane ederek bunun üretilmesinin şimdilik mümkün görünmediğini dile getirmişti. Bugün de tasarım tarafında başka bir noktaya bizi taşıyabilecek Cyrcle Phone karşımıza çıktı.

Telefonun isminden de anlaşılacağı üzere ekranın çember şeklinde olduğunu görüyoruz. Cihazın yapımcısı en uygun tasarımı bulmak için uzun süre çalıştıklarını ve bugün de böyle bir tasarım ile karşımıza çıkıyorlar. Cyrcle Phone rahatlıkla cebe sığıyor ve elinize de çok rahat bir şekilde oturuyor. Telefonun yapımcısı olan şirket akıllı telefonun son sürümü bir yıl içinde satışa sunulacağını da belirtiyor. Bakalım ürün nasıl bir satış performansı sergileyecek?