Counter Strike Online, aslında bildiğimiz klasik Counter Strike deneyimini ücretsiz olarak online ortama taşıyor. İnternet üzerinden arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz oyunda Counter Strike’ın aşina olduğumuz oyun modları yer alıyor.

Counter Strike Online, Türkçe dil desteğine sahip olarak Türk oyuncuların karşısına çıkacak.

Counter Strike Online bizlere eskiden tanıdığımız Counter Strike oyununda bulunan oyun modları ile birlikte gelmekte. Bu modlara bir göz atacak olursak;

  • Bomba imha/kurma: Teröristler belirlenen noktalara bomba kurmaya çalışırlar ve kurup patlayabilirseler oyunu kazanırlar, Counter Terörist ekibi ise bombayı imha etmeye ve kurulmasına engel olmaya çalışır.
  • Rehine kurtarma: Teröristlerin kaçırıp sakladığı rehineleri güvenli bölgeye götürmeye çalışmalı ve oyunu kazanmalısınız.
  • Hapishane: Teröristler mahkum olurlar ve hapishaneden kaçmak için isyan başlatmalı ve başarılı olmak zorundalar.
  • Suikast: Teröristler belirli noktalarda durup Counter Terörist ekibinden bir gönüllüyü vurmaya çalışırlar, eğer gönüllü oyuncu vurulursa oyunu teröristler kazanır.
  • Kaçış Engelleme: Teröristler belli bir noktaya kaçmaya çalışırlar ve Counter Teröristler ise onları engellemeye çalışır eğer teröristler kaçış noktasına ulaşırsa oyunu kazanırlar.

Dolu dolu bir FPS oyunu olan Counter Strike Online’ı sizler de muhakkak denemelisiniz,

Counter Strike Online İndirmek için Tıklasana (: