Call of Duty Modern Warfare oyunu ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlanacak.

2019 yılında İngiltere’de en çok satan ikinci oyun olarak bugün gündeme gelen Call of Duty: Modern Warfare yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Bu hafta içerisinde yayınlanacak olan yeni güncelleme çok sayıda hatayı düzeltecek.

Yayınlanması ile dünyanın dört bir yanında oynanmaya başlanan Call of Duty: Modern Warfare 2019’un en büyük oyunu olarak duyurulmuştu. Devasa dosya boyutu ile şuana kadar oyuncuları epey tatmin eden yapım aldığı güncellemeler ile de daha iyi bir hale gelmeye devam ediyor. Yeni güncelleme duyurusunu geçtiğimiz hafta yapan geliştirici ekip, bu hafta hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunacağı güncelleme ile oyun içerisine dair epey düzeltme eki getirmiş olacak.

Büyük bir güncelleme olarak duyurulan bu haftaki güncelleme oyunculara herhangi bir yenilik sunmayacak. Daha öncede belirtildiği gibi gelecek olan bu dev güncelleme ile oyun içerisindeki hataların büyük bir bölümü giderilecek, çok sayıda düzeltme ekleri oyuna gelecek. Böylece çok daha iyi bir CoD deneyiminin oyuncuları beklediğini söyleyebiliriz.