Mobil alanda oldukça popüler bir hale gelen yeni Call of Duty oyunu için zombi mod geliyor.

Günümüzün popüler oyun modu olan battle royale ile 1 Ekim’de lansmana çıkan Call of Duty: Mobile milyonlarca oyuncu tarafından aralıksız oynanmaya devam ediyor. İlk 1 haftada PUBG Mobile’dan ve Fortnite’dan daha fazla indirilen ve daha hızlı bir çıkış yapan yapım yeni gelen bilgilere göre yakında zombi modu alacakmış.

Bugün GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Kasım ayı içerisinde oyun içerisine zombilerle dolu bir mod gelecekmiş. Ancak bu modun kalıcı olarak oyun içerisinde yer alıp almayacağı şuan için bilinmiyormuş. Habere göre zombi modu bir etkinlik ile de oyuna gelebilirmiş ve hatta sınırlı bir süreye de sahip olabilirmiş.

Ayrıntılı ve geniş çaplı olmayacağı tahmin edilen zombi modunda oyuncular takım arkadaşları ile zombilere karşı savaşacaklarmış. Bilindiği üzere oyun da zombi modu yoktu ve zombi modu adeta Call of Duty serisinin temel taşıydı. Habere göre zombi modu mobil oyunculara her iki platformda da sunulacakmış. Böylece oyuncular daha farklı tarzda eğlenceli bir deneyim yaşayabilecek.