Merhaba arkadaşlar. Advanced Warfare olarak sunulan Call of Duty serisine katılacak son oyunu için ön siparişler alınmaya başladı. Steam fiyatı 59.99 USD olarak belirledi. Oyunun senaryosu 2054 yılını yansıtmaktadır.

Dead Space yapımcısı Michael Coundrey ve Glean Schofield tarafından kurulan Sledgehammer Games şirketinin bir oyunu olan ve ilk seriden beri büyük başarılara imza atarak oyuncuları büyük oranda heyecanlandıran oyun son serisi ile de bunu devam ettirmeyi amaçlıyor. Oyunun sunulan görüntülerine baktığımızda daha kaliteli görüntüler ile tatmin edici ancak oyun ele geçmeden bu konuda çok fazla konuşmak doğru olmaz.

Gelişmiş robotik savaş elbiseleri ile savaşılan oyun 2054 yılıda geçmekte olup en büyük özel askeri şirket Atlas Corporation düşmanımız olarak gösterilmekte. Bu şirketi yöneten kişide tadık oyunculardan Kevin Spacey olmakta. Kevin Spacey ses ve modellemesi ile yapılan bu düşmanımız ile bizde son teknoloji silahlarımız ile savaşıyoruz. Oyunun PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One ve PC için çıkacağı biliniyor.

Sizde bu efsanevi oyuna erkenden sahip olmak istiyorsanız Steam üzerinden ön siparişte bulunabilirsiniz.

Fragman