Arkadaşlar merhabalar. Benimde kullandığım bir paketten bahsedeceğiz sizlere bu gün. Avea bildiğiniz üzere en uygun tarifelerin sunulduğu gsm operatörü. Öyle bir tarife yapmışlar ki akıllara zarar (: Ben bu tarifeyi 1 yıl kullandım. Malesef süresi doldu. Ama hala hazırda avea ön ödemeli hattınız varsa benden tavsiye anında avea iletişim merkezine gidip bu tarifeye geçmeniz. Konuşmalara saniye bazlı olduğu için baya bir dakikalar yetiyor. Sevgilisi olanlara bu tarife kesinlikle önerim (: Neyse lafı fazla uzatmadan tarife detaylarına geçelim.

Tarife Bilgisi

Şimdi faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz Faturalıya Transfer Tarifesiyle ayda sadece 22 TL’ye her yöne 300 dakika, tüm Avealılarla 3000 dakika konuşuyorlar, her yöne tam 3000 SMS gönderebiliyorlar. Üstelik tarifelerine ek olarak ayda sadece 14 TL’ye sınırsız internet keyfi yaşabiliyorlar.

Tarifedeki müşterilerimizin tarifelerine ek olarak ayda 14 TL’ye sınırsız internet avantajına sahip olmaları için Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi satın almaları gerekmektedir. Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi’yle ilgili detaylar için tıklayınız.

Kaynak : http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/FaturaliyaTransferFaturasizdanGecis