Anthem ile ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı. Oyuna yeni bir güncelleme eklendi.

22 Şubat 2019’da konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya başlanan Anthem ne yazık ki beklediği ilgiyi göremedi. Yayınlanmadan önce çeşitli fragman ve içerikler ile gündeme gelen yapım, büyük umutlar ile geliştirildi ve yayınlandı. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra olumsuz istatistikler ile gündeme gelen oyun, yeni bir güncelleme daha aldı.

Oyunun geliştiricisi olan BioWare yeni bir güncelleme daha yayınlayarak oyun içerisindeki hataları gidermeye devam ediyor. Dün gece 1.2.0 sürüm numarası ile yayınlanan yeni güncelleme oyun içerisindeki hataları gidermekle kalmıyor ve oyun içerisindeki yaşam kalitesini de düzeltiyor.

Geliştirici ekip oyunculardan gelen geri bildirimlere titizlikle yaklaşarak, oyun içerisinde değişiklik yapmaya devam ediyormuş. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre gelen yeni güncelleme ile çeşitli ayarlamalar ve düzeltilmeler yapılmış. Özellikle PC platformunu kapsayacak olan yama test sunucularında yer alıyormuş.

Dün gece yayınlanan güncelleme ile etkinliklerde yer alan ve alacak olan ödüller de elde geçirilmiş.Bakalım ilerleyen süreçte oyuncuları ne gibi sürprizler bekliyor?