Sevilen oyun Agony yakında Nintendo Switch platformunda da yer alacak. İşte detaylar…

1 yıldır Agony’nin Nintendo Switch platformu için de geliştirildiğini zaten biliyorduk. Bugün yabancı kaynaklarda yer alan haberlere göre yapım 31 Ekim’de oynanabilir olacakmış. 24 Ekim’de Nintendo eShop üzerinde satışlara açılacak olan yapım, beraberinde oyunculara Cadılar Bayramı temalı bir etkinlikte sunacakmış.

Madmind Studio tarafından geliştirilen yapım eShop üzerinde oyunculara Forever Entertainment tarafından sunulacakmış. Oyun konsol ve bilgisayar platformundaki içerikler ile Switch platformu oyuncularına sunulacakmış. Hayatta kalma oyunu olarak da konsol ve bilgisayar platformunda oldukça geniş kitleler tarafından oynanan yapım, Switch platformu ile milyonlara ulaşmayı hedefliyor.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan olacak olan oyun hayatta kalma ve korku yüklü yapısı ile Switch platformuna damga vurmaya hazırlanıyor. Hatalarından arınmış olarak lansmana çıkması beklenen yapım hikâye tabanlı olarak oynanacak.

Steam üzerinde 25.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım bilgisayar platformunda ‘karışık’ olarak değerlendirilirken, Switch platformu için de geri sayıma başlandı. Bakalım oyun Switch platformunda sevilecek mi?