Afterparty önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek. İşte detaylar…

Macera oyun türünde duyurulan Afterparty çok yakında lansmana çıkacak. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan yapım henüz ön siparişlere açılmazken oyunculara bazı bilgiler vermeye başladı. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapım şuan için sadece İngilizce dil desteğine sahip olacağını duyurdu. Milo ve Lola adında iki farklı karakterin yer aldığı yapımda karanlık bir atmosfer yer alacak.

Özel diyalog sahnelerinin ve efektlerinin yer aldığı yapımda dinamik diyaloglar eşliğinde ilerlemeye çalışacağız. Gerçeklikten uzak bir oynanışın yer aldığı yapımda erkek Milo ve dişi Lola ile oyun içerisinde ilerlemeye çalışacağız. Barda içki içecek, partilerde eğlenecek, şehrin sokaklarında dolaşacağız. Buna ek olarak şehrin dışında yer alan alanlarda aksiyon yüklü sahneler ile karşılaşacağız.

Bugün GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Afterparty’nin çıkış tarihi 29 Ekim olarak duyurulmuş. Habere göre oyunun geliştiricisi olan Night School Studio resmi Twitter adresinde çıkış tarihini 29 Ekim olarak duyurmuş. Oyuncular 29 Ekim’den itibaren Afterparty deneyimi yaşayabilecekler.