Arkadaşlar merhabalar. Bu gün size piyasada bulunan en iyi 5 antivirüs programını paylaşacağım. Bu paylaştıklarım benim analizlerim olmamakla beraber, alanında uzman ekiplerin yapmış olduğu analizler sonucu tespit edilen sonuçlara göre elde edilmiştir.

5- ) AVG Internet Security 2014

Ödüllü bir virüs temizleme yazılımı olan AVG Internet Security, virüsleri ve casus yazılımları hemen tespit eder, engeller ve temizler. Ayrıca e-posta kutunuzu da sizin için takip eden program, e-postalar içerisinde gelen zararlı yazılımları daha siz görmeden tenetleyerek sizi uyarır.

Gelişmiş gizlilik özelliklerine sahip olan AVG Internet Security 2014 hem sizin hem de verilerinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlar.

Tüm bunların dışında geliştirilen kullanıcı arayüzü ve performans ayarları sayesinde artık çok daha şık ve çok daha hızlı olarak çalışan AVG Internet Security 2014 gerçekten mükemmel bir antivirüs programı olarak karşımıza çıkıyor.

AVG İnternet Security 2014 İndir

 

avg

 4- )  G Data InternetSecurity 2014

G Data Internet Security tam sistem koruması sağlayan ve sistem performansını düşürmediği iddası ile piyasaya sürülen başarılı bir sistem koruma ve antivirüs yazılımıdır.

Sistem Gereksinimleri:

  • Windows XP (SP2), Vista veya 7 işletim sistemi
  • İnternet bağlantısı
  • En az 512 MB RAM

 

G Data InternetSecurity 2014 indir

 

322532-g-data-internetsecurity-2014-virus-protection

 

 

3- ) Avira Internet Security Suite 2014

Antivirüs, Anti-oltalama, Antispam. Dosya yedekleme. Çocuğunuzun internet kullanımının izlenmesi. Varlığını hissedemeyeceğiniz kadar hızlı bir güvenlik yazılımı

Eğer banka ya da online alışveriş yapıyorsanuz, müzik ve film indiriyorsanız ya da sosyal ağ siteleri üzerinde aktif iseniz, o zaman kapsamlı bir korumaya ihtiyacınız var demektir. Hesaplarıza, şifrelerinize, fotoğrafları ve önemli dosyalarınıza güvenmeyin!

 

Avira Internet Security Suite 2014 İndir

 

avira-internet-security-2014-indir

 

2- ) Bitdefender Internet Security 2014

BitDefender Internet Security 2014, web tabanlı saldırılara karşı gelişmiş sessiz koruma, çevrimiçi oyunlarda daha hızlı performans ve eşsiz ebeveyn denetimleri sunar. Ebeveyn denetimi ve güvenlik duvarı koruması sunarken sisteminizi virüslere, hackerlara ve spamlara karşı korur. Canlı ve sanallaştırılmış davranış tabanlı tehdit algılama özelliği sayesinde diğer ürünlerin yakalayamadığı e-tehditleri ortaya çıkarır.

BitDefender Internet Security 2014, bireysel ve kurumsal kullanıcılara anti-virüs, güvenlik duvarı, casus yazılım önleme, gizlilik kontrolü ve ebeveyn denetimi sunar. Kapsamlı proaktif koruması sayesinde virüslerden, hackerlardan, spam ve dolandırıcılık e-postalarından korunursunuz. Ayrıca çocuğunuzu uygunsuz web sitelerinden de uzak tutabilirsiniz.

 

Bitdefender Internet Security 2014 İndir

 

bitdefender-internet-security-

 

1- ) Kaspersky Internet Security 2014

Kaspersky Internet Security, kullanıcılarının veri tehditlerine karşı korunması için kapsamı ve hepsi bir arada bir bilgisayar koruması sunar.

Bilgisayarınız, bilgisayarınızda depoladığınız fotoğraflar, şarkılar, belgeler, kişisel bilgiler ve bilgisayarınızın sizi Internet’te götürebileceği yerler değerlidir. Kimse bir bilgisayar güvenliği çözümü yapılandırmak ve bu çözümü sürekli olarak korumak için sonsuz saatler harcamak istemez. Ancak Internet’te önünüze çıkabilecek gittikçe karmaşık hale gelen tehditlere karşı güvende olduğunuzu bilmek istersiniz. Dolayısıyla dosyalarınızı ve kimliğinizi siber suçlulardan ve en yeni kötü amaçlı yazılım saldırılarından titizlikle koruyan bir güvenlik çözümüne sahip olduğunuzu bilmek büyük önem taşır.

Internet güvenliğine ilişkin güvenli ve kolay çözüm
Kaspersky Internet Security 2013 arka planda çalışarak sizi, bilgisayarınızı ve çocuklarınızı en yeni ve gittikçe büyüyen tehditlere karşı korumak için daha fazlasını yapan güçlü koruma teknolojileri sunar. Birçok otomatik güvenlik özelliğine sahip olan Kaspersky Internet Security 2013, bilgisayarınızın korunmasıyla ilgili zorlukları da yok eder. Böylece, birinci sınıf koruma almak için güvenlik uzmanı olmanız gerekmez.

Kaspersky Internet Security 2014 İndir

 

1394523788_ks-2014-cover

Not : Arkadaşlar ben şahsen kaspersky internet security kullanıyordum. Fakat sistemimi acayip kastığı için şu an avira internet security kullanıyorum. Her iki antivirüste başarılı benim için. Tavsiye ederim 🙂