Playstation Plus ile ilgili gerçekleştirilen yeni bir kampanya kapsamında 12 ay Playstation Plus aboneliği olana 3 ay da şirket tarafından hediye edilecek.

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre 12 aylık PlayStation Plus alan oyuncular, bu sistemi ekstra olarak 3 ay daha kullanabilecek. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama şu şekilde yapıldı;

“Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), Oyuncuların PlayStation Store’dan 12 aylık üyelik satın alarak PlayStation Plus’ı 15 ay boyunca kullanabilecekler!”

Bu tekliften herkes faydalanabilecek mi?
Bu tekliften, mevcut olan tüm PlayStation Plus üyeleri dahil, tüm kullanıcılara açıktır. Kampanya, 29 Ağustos 2017 / Salı günü saat 12:00’a (TSİ) kadar yalnızca PlayStation Store’da geçerlidir.

PlayStation Plus üyeliğine sahip kullanıcılar, Sony PlayStation 4 çevrimiçi multiplayer oyun deneyiminden, her ay ücretsiz verilen iki PlayStation 4 oyunu fırsatından, 25 Ekim’e kadar yeni PlayLink sosyal parti oyunu That’s You!’yu bonus oyun olarak kazanma fırsatından, özel indirimlerden ve oyun kayıtları için 10 GB bulut depolama alanı avantajından yararlanabilecekler.

Sony’nin bu adımı atmasının, açıkladığı son fiyat listesine biraz tepki görmesi ile doğrudan ilişkisi bulunuyor.